| sbafbsvlisach a întrebat:

Am si eu o problema.De 2 zile nu mai pot intra pe Yahoo Messenger! Imi zice ca : "Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience." Am tot instalat verisiunea noua si am dezinstalat-o si tot nu mergesad Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Dooolce a răspuns:

Asa mi-a facut si mie.este codat

| sbafbsvlisach explică:

Am net ca pot intra pe mail si toate cele

| Sergiu_Andrei_Din_1987 a răspuns:

Trebuie sa intri in partitia unde ai windous-ul instalat sa cauti yahoo messenger, sa stergi tot, inainte dezinstalezi messengerul, si apoi instalezi iarasi, daca nu merge, formateaza pc-ul si sigur o sa iti mearga!