| Trivium a întrebat:

sunt disperat nu imi merge Yahoo Messenger.Ce sa fa imi apare "Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience."Va rog ajutati-ma sunt disperat!sad

4 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Iei programu asta http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html il instalezi si il deschizi, cauti messengerul si dai click dreapta (din program) si dai dezinstaleaza, iti va aparea o fereastra noua, bifezi casuta avansat si astepti pana iti apare fereastra de dezinstalare a messengerului, il dezinstalezi si apoi dupa ce va cauta programul iti va aparea o noua fereastrea dai selecteaza tot apoi stergere asa procedezi si la urmatorul si dupa ce termini instalezi din nou messengerul.

| Trivium explică (pentru danimotenel):

Nu merge am incercat am dezinstalat tot nu merge va rog altcineva va rog

| Alesia87 a răspuns:

Reinstaleaza-l!

| Trivium explică (pentru Alesia87):

Nu imi merge am incercat toate versiunile de mess 11, 11.5, 12 nu stiu ce sa mai fac