| deeyuhd a întrebat:

Am si eu o problema...nu sunt foarte slaba...adica sunt mai plinuta si in curand voi merge la mare cu niste colegi si mi`e cam rusine sa stau in costum de baie. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alexandraa_7363 a răspuns:

De ce ti.e rusine ma?! Ti.e rusine de tine.ce om esti.Nu trebuie sa-ti fie rusine de tine insuti,doar distreza.te,lasa dracu'(scuza.ti limbajul) barfele si privirile urate ale altora.Ce.ti passa de ei?, daca te prefaci macar ca nu.ti pasa, vor inceta. Distractie placuta!