| Afgshhakakl a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt foarte buna prietena cu un baiat. Vorbim tot feulu de lucruri, de la chestii stupide la chestii importante. Problema e ca eu il plac foarte mult.Si nu am curaj sa-i spun pentru ca sunt mai timida. Dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
| angel09 a răspuns:

Buna! vezi si tu ce semnale iti transmite daca el isi manifesta sentimentele poti sa discuti deschis cu el.nu ai de ce sa fii timida mai ales daca sunteti prieteni si discutati tot felul de chestii:*bafta!

2 răspunsuri:
| DeEaDeeutzaX a răspuns:

Daca sunteti asa buni prieteni si vorbiti foarte mult cel mai probabil te place si el asa ca curaj si spune-i baiatului ca-l placi ca n-ai ce pierde.

| SeEcReTnAmE a răspuns:

Timiditata nu te ajuta cu nimic. incearca si vorbeste cu el, vezi ce fel de sentimente are si el pentru tine.BAFTA!