| Ramona_9754 a întrebat:

Este un baiat care imi place mult.se numeste Dani. credeti ca el ma place? tot ma enerveaza si chestii si eu n-am curaj sa-i spun ca-l plac. sunt putin timida. dau funda pentru cel mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Daca un baiat te baga in seama e clar ca ii place prezenta ta, insa nu poti sa fii sigur ca acesta chiar si-ar dori sa fie cu tine.
Gandeste-te la ce fete mai cunoaste si daca se comporta cu toate la fel.
Nu cred ca e momentul sa-i spui ca-l placi, nu ai dat prea multe detalii.
Insa nu trebuie sa fii timida. Poti sa-l iei in brate in joaca, sau sa vezi cum se uita la tine, incearca sa-ti petreci mai mult timp cu el.
Nu-i spune, doar arata-i ca-l placi, e baiat in mod normal el ar trebui sa iti spuna primul, doar daca nu e prea timid.
Succes. Sper ca pana la urma sa reusiti sa fiti impreuna :*

3 răspunsuri:
| GLu a răspuns:

Modul de a enerva o fata este felul baietilor de ai spune unei fete ca o place...eu cred ca ar trebui sa-l abordezi, ca altfel s-ar putea sa creada ca nu-l placi

| Mitu_Beto_1995 a răspuns:

Buna ramona. Eu sunt Robert parerea mea ca nu ar trebui sa-i spui tipului direct ca il placi deoarece el automat va prinde un fel de "aripi" (isi ia lumea in cap ) fal sa te placa pentru ceea ce esti nu incerca sa pari ceea ce nu esti si lasa totul sa vina de la sine si daca chiar simti ca si el simte acelasi lucru care simti tu atunci spune-i direct! Te IUBESC love struck!

| alTaiR96 a răspuns:

Si eu eram timid cand eram mai mic cu fetele. Eu cred ca pierzi cel mai mult daca nu ii zici, si in acest timp poate ti-l fura alta. Eu propun sa ii zici pe mess e cel mai usorhee hee. Si daca te enerveaza inseamna ca si lui ii place de tine (parerea mea). Eu iti urez bafta! Mult noroc. Sper sa iti fie de folos sfatul meu. :d