| xCancell a întrebat:

Hey,TPU happy
Am si eu o problema, vreau sa ma inscriu la o echipa de fotbal prin Bucuresti, totusi unii imi spun ca la 15 ani care ii am (fac 16 in sept big grin ) nu e bine sa ma duc la fotbal fiindca trebuia sa ma duc de la 9-10 ani...ei bine mie nu imi pasa de acest lucru si nu ma las descurajat de vorbele lor.
As vrea sa stiu cluburi de fotbal din Bucuresti, si cineva sa-mi explice care-i treaba cu toata chestia asta cu fotbalu(inscriere si ce mai e important)
PS:Funda! happy
Asteeeeept!: X

Răspuns Câştigător
| alex161090 a răspuns:

Nu pot sa iti spun despre cluburi unde ai putea sa te inscrii pentru ca nu cunosc dar pot sa iti spun ca daca ai talent nativ la fotbal nu conteaza ce varsta ai 9-10 ani este varsta maxima la care poti sa inveti sa nu te descurajezi poti incerca la un liceu sportiv.