| Unomdinlume a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la o echipa de baschet de performanta. Stau in Bucuresti, sunt fata, am 15 ani. Unde as putea sa ma inscriu? Am auzit de cateva cluburi, dar nu stiu cum se procedeaza pentru inscriere, se fac preselectii la inceputul sezonului, sau poti intra in echipa oricand? Cat mai multe detalii sunt binevenite.

1 răspuns:
| BarosanulCristi a răspuns:

Cauta clubul dan dacian pe net si te interesezi despre el. Ca au si grupe de performanta