| alina306 a întrebat:

..am si eu o probleme .....sint in clasa a 6-a si am 4 colege care au o situatie materiala mai buna si nu ma inteleg cu ele.Ele le spun si la ceilalti colegi sa nu se mai joace cu mine.din cauza lor chiar stau si singura in banca.
Ce pot sa fac ca colegi sa nu mai fie asa duri cu mine?
FUNDAA

3 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Stai linistita..toate acestea vor trece.Vei ajunge la liceu si vor trece toate.Da-le pace, daca se comporta asa.Nu pune la suflet.Incearca sa gasesti pe cineva cu care sa iti petreci timpul. Trebuie sa fie cineva, Numai bine!

| Sadop a răspuns:

Frate, asa e pura idiotenie!
Doamne, cum au ajuns unii.
Draga mea, acele fete sunt doare niste pustoaice batute rau de soarta, cu fite in ele cat cuprinde care nu au nici un viitor.
Iar colegii care sunt manipulati de ea au un caracter slab si infect.
Lasa-i in pace, ignora-i.
Nu ai nevoie de asemenea persoane in jur. Gaseste-ti pe cineva care sa te inteleaga. Vecini, verisoare etc.
Succes happy! Poti sa-mi dai id-ul tau daca vrei sa mai vorbim :*!

| alina306 explică:

Tin sa mentionez ca toate acestea se intampa la scoala ...In fata bloculuui am prieteni f buni si fete si baieti dar din pacate sunt la alta scola sad