| SmyleForMe a întrebat:

am vrut sa trimit cerere de prietenie la andreea tonciu si a aparut o chestie si a scris ca nu mai accepta cerere de prietenie dar o pot. urmari. Dece nu ma lasa? sau cum pot trimite mesaj? funda.

7 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Are prea multi prietenii, numai poate primi cereri, dar in schimb o poti urmari.

| SmyleForMe explică (pentru Naяutσ):

Ma lasă să îi trimit mesaj?

| Naяutσ a răspuns (pentru SmyleForMe):

Sigur ca da smug

| Naяutσ a răspuns (pentru SmyleForMe):

Dar nu cred ca iti va raspunde laughing

| SmyleForMe explică (pentru Naяutσ):

Pai încerc laughing dar cum îi pot trimite?

| BombonikThaa a răspuns:

In primul rand nu era pagina ei oficiala sunt fan'page daca chiar vrei sa ii vezi pozele intra aici https://www.facebook.com/......1638886088

| SmyleForMe explică (pentru BombonikThaa):

Asta e pagină. Dar eu am găsit facebooku ei adevărat şi e tonciu andreea. Dar când trimit cerere de prietenie imi apare că nu mai vrea să accepte cereri. cum pot să trimit mesaj? În loc de mesaj are abonati...