| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa devin model si vreau sa va cer parerea.deci, am ochi albastri, par saten si mai lung de umeri(de fapt o sa ma vopsesc cu henna roscat), fata ovala, nas nu tocmai drept, buze pline, urechi aproape clapauge.80 cm bust, 63 talie, 84 solduri, 163 cm inaltime si 14 ani. Astea sunt exact trasaturile si masurile mele, am personalitate si sunt increzatoare...nu stiu... voi credeti ca as fi buna de model?( o sa ma cresc in inaltime)

5 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Dap :* inscriete la o agentie. cauta pe internet. ia numere de telefon si dai bataieee. spe rk te-am ajutat pup :*

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Depinde cati ani ai. Daca ai vreo 13-14 ani,nu prea mai ai cum sa cresti in inaltime, cam pana la 1, 73.Deci daca nu ai cel putin peste 1, 72 n-ai nicio sansa. Fata nu prea conteaza,dar totusi nu trebuie sa arati nici naspa(urechi clapauge,nas "nu tocmai drept".).Nu zic ca esti urata, ca nu te-am vazut, dar principala problema este ca nu ai inaltimea potrivita.

| HinnaBunneh a răspuns:

Ai facebookbig grin? sunt ff curioasa cum arati big grin ca sa iti pot spune.

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Esti muuuult prea scunda sad

| Nutemaiholba a răspuns:

Nu la ce trasuaturi ale fetei ai zis lasa-te de aceasta dorinta