| TheGeor19 a întrebat:

As vrea sa-mi fac un id nou! Imi puteti da niste idei mai interesante?

Răspuns Câştigător
| Andra2798 a răspuns:

Cum te numesti?happy Daca nu vrei sa iti faci id cu numele tau ..atunci uite cateva idei : your_sunshine; a_badass; daca te consideri --> foreveralonehee hee gentle_man; osu_osu_furiosu'.ei, doar ideile astea le am, mi se pare ca in engleza suna mai amuzante, sper ca te-am putut ajuta happy Zbye!

3 răspunsuri:
| Sunshine18 a răspuns:

Mie mi se pare ca ce e simplu e mai interesant deci ce zici de:
prenumele.numele tau
gen: ana.iliescu

| OnlyOlly a răspuns:

Electro.geo97

| BossBatausu a răspuns:

Ceau! pai nu stiu la ce te referi daca nu sti sa faci un id de mess faci in felul asta. Intri pe Google si scrii yahoo registratione si dai pe primul link. daca vrei sa zici ce nume vreis a fie id pune teMonsterKill sau LoveGril sper ca te-am ajutat