| euana05 a întrebat:

Maine merg in tabara. Ma puteti ajuta cu niste idei legate de chestiile pe care le-am putea face. As vrea idei interesante nu gen " jucati-va carti". Dau fundoi! happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zoey112 a răspuns:

Cumpara multa manacre(dulciuri, saratele) si reviste amuzante cu teste haioase si glume ca sa nu va plictisiti pe autocar

| BRLP a răspuns:

Salut.
Uite cateva idei, ce as face eu:
* sa te imprietenesti cu persoane noi, te pot invata lucruru;
* sa participi la activitatile organizate de tabara (eu am fost intr-o tabara de engleza anul trecut si a fost super amuzant...)
* puteti sa va jucati sticluta, lapte gros si dracu mai stie ce...laughing
* sa ascultati muzica, sa dansazi... dar muzica sa nu rasune "in tot cartierul".
Sper ca ti-am fost de folos si distractie placuta...
Am o intrebare: unde in tabara mergi?

| euana05 explică (pentru BRLP):

In muntii rodnei, aproape de rodna.winking

| SabinaJFM a răspuns:

Jucati x si 0
spuneti glume
amuzati-va
cantati

| nicolaebaciu14 a răspuns:

Jucati-va ascunsa, Baba-oarba, Adevar/Provocare, Telefonul American etc.

| Braisor a răspuns:

Puteti sa va jucati adevar si provocare cu orice provocari, stiti la ce ma refer. Daca va lasa afara jucativa ascunsa daca aveti unde. Si jocul de carti este mai interesant daca il jucati cu pedepse. Sper ca v-am ajutat. Distractie placuta!