| IubesteEa a întrebat:

Hey TPU.AS vrea sa stiu daca m-a iubit cu adevarat dupa urmatoarea conversatie:
eu >:cf

el:bine

eu:auzi tu chiar ti la mine?

el:ie a 3 oara cand ma intrebi

eu:pai cate zvonuri se ziceau despre tine

el:cum ar fi?

eu:ca iti bati joc de mine ca nu iti pasa de mine

eu:e adevarat? hai recunoaste

eu:

eu:alex

el:daca nu mai vrei sa fi cu mine...

el:bine

eu:ba da mai vreau

eu:dar nu stiu daca zvonurile sunt adevarate

el:sunt

eu:a deci ti-ai batut joc de mine

eu:zi mai vrei sa fi cu mine? da sau nu?

el:nu stiu

el:nu

eudc?

el:asa

eu:te-ai suparat?

el:nu

el:hai ca am de inv

el:pa all

eu:zi mai vrei?

eu:pls

el:nu

eu:bine

eu:oricum am cu cine sa fiu
el:bine pa eu:pa intrebari:1. dc a zis ca zvonurile sunt adv? 2. dc a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine 3. dc a zis ca nu e suparat. 4 dc a zis bine cand eu i-am zis oricum am cu cine sa fiu? 5.chiar ma placu sau...si-a batut joc? dau funda la cei care au raspuns la toate intrebarile.

Răspuns Câştigător
| AlexandraCr a răspuns:

Pai probabil esti prea indragostita de el si nu obs,dar la prima vedere se intelege ca nu,nu te'a iubit,dar poate fi si suparat de cine stie ce vb se aud despre el si se poate rupe relatia, acum nu stiu ce relatie ati avut sau cat ati stat impreuna, important e ca trebuie sa te gandesti pentru ca u stii cel mai bine ce a fost itnre voi... u si nu te mai ruga de el...nu se merita

5 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Vezi ca si-a batut joc de tine...
Nu te mai gandi la el, un baiat care te iubeste nu isi bate joc de tine.

| Acadeeeaa a răspuns:

Pai a recunoscut ca nu mai vrea sa fie cu tine: )
Nu`l mai stresa, cllar nu te vrea.

Răspuns utilizator avertizat
| nimicaici a răspuns:

Imi place baiatu asta! rolling on the floor

| Miky a răspuns:

1 pentru ca nu ii pasa de tine sau dc o sa mai crezi deacum incelo
2 nu mai tine la tine
3 asta asi fi zis si eu daca nu mi.ar pasa de cineva
4 are pe alcinceva
5 sigur nu te place dac vb asa

sper ca te.am ajutat
dar eu cred ca nu trebuie sa sa suferi pentru un asemenea baiat