| Marisella a întrebat:

As vrea sa stiu de ce nu mai pot vedea profilul de facebook al unei persoane? Comentariile date de el se vad la poza mea (like-urile in schimb nu se mai vad), dar el nu are poza de profil, iar comentariile care le-a dat la alte poze (pe profilul altei pers.) nu se mai vad. Oare de ce? Cumva si-a sters contul de facebook? thinking Va rog sa ma ajutati! :* Dau fundita

1 răspuns:
| BIS99 a răspuns:

Şi mie mi se întâmplă asta. Ţi-a dat ignore, adică "Remove Friend" şi după "Don't know Marisella?" şi scrie "This user can't contact you anymore" şi nu poţi să-i vezi nici măcar profilu'.