| GraveDigger91 a întrebat:

Astazi nu stiu daca stiti sau nu dar MaxINFINITE (un youtuber), a postat pa Facebook un cod de la Ghost Recon Wilands cu 100 activari, i-am urmat instrucutiunile doar ca am avtivat jocul cu un cont de Facebook (asociat) Acum intrebarea este, cum fac sa ma joc? (Daca cand dau login pe Uplay imi spune ca parola si emailul nu sunt corecte, aveti idee?) MUltumesc anticipat! DAu funda :*

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa confirmi contul din email-ul primit apoi dai restart la browser si te loghezi!