| Anonim134 a întrebat:

Hey TPUhappy bunahappy maine seara voi da o petrecere si nu stiu ce muzica sa ascultam... imi puteti da cateva idei/?happy preferabil si un site de unde le pot descarcahappy

funda; x

2 răspunsuri:
| getuka12 a răspuns:

Muzicaa simpla poti descarca de pe fisierulmeu.ro tongue... sper ca ti.am fost de ajutorhappy... fundita plisbig grin

| Roxy_8991 a răspuns:

Manele:X.nu exista petrecere fara manele.ca doar nu te duci si incepi sa dansezi p rock! e aiurea.j la nunti si la botezuri manelele sunt la putere!