| WeLoveIceCream a întrebat:

care este culoarea voastra preferata? Spuneti culoarea apoi eu o sa va spun ce spune acea culoare despre voi. si asa aflu si care este cea mai placuta culoare. eu am mai multe si de astabig grinbatting eyelashes. dau voturi si o funda la cine rasp cel mai frumos. ca sa va straduiti si voi putinwinkinghappylaughing. Byetongue(si sorry categoria)

Răspuns Câştigător
| 342 a răspuns:

Mie imi place mult bleu-ul.De ce? Mi se pare o culoare calma happy.

17 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Roz,albastru deschis si mov

| Ingrid16V a răspuns:

Roz love struck

| Mayyyyyy a răspuns:

Mie imi place:nonculori:negru si alb,si culori:galben, mov, albastru!

| InnocentSmile a răspuns:

Imi plac toate culorile...fiecare are frumusetea ei...nu fac diferentehappy

| OFetitsaRoz a răspuns:

Culoarea mea preferata este rozul...batting eyelashes

| deea07 a răspuns:

Nu pot spune ca am o culoare preferata, am avut perioade cand iubeam verde, iar acum sunt innebunita dupa mov si rosul acela spre portocaliu (corai).

| WeLoveIceCream explică:

ALOOO! am spus culoare.e la singular. puneati si voi una dintre toate 3, 4, 10 cate aveti! una! bine?

| Morena30 a răspuns:

Roz love struck

| GroparuVesel a răspuns:

Imi plac: negru rosu galben verde mov portocaliu alb auriu albastru( ca cerul sau ca marea ).Cam att

| EuTeIubesc a răspuns:

Nu am o culoare favorita, am 3winking
Albastru, Mov si Negruhappy

| anne_7905 a răspuns:

Servus ThinkingPositive!
Negrul și albul sunt nonculori, ele rămân veșnic în top.Deci imi plac si mie.
îmi place galbenul si rozul
O zi cu frumoasa!

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai ThinkingPositive, culoarea mea preferata este rosu, pentru ca reprezinta feminitatea, {eu fiind fata} si pentru ca este culoarea florii mele preferate:trandafirul{rosu}. happy

| adddaa a răspuns:

Mie imi place cel mai mult movul, dar si verdele brotacel.
Culorile astea ma fac sa ma simt bine happy

| crushedrose a răspuns:

Rosu aprins ca sangele sau rosu inchis ca trandafirii

| deyna10 a răspuns:

Aramiu big grin

| lenalle a răspuns:

Pai~~nici eu nu am doar o culoare preferat :imi place nonculoarea alb si culorile Orange, verde si de asemenea culoarea topazului^^

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Pai nu am doar 1 am 4laughing
gri, mov, negru si roz