| dragoilidia a întrebat:

Buna tpu.are este culoarea voastra preferata? Culoarea mea preferata incepe cu a si apoi de caraibe.Inlocuiti acolo adica spuneti la ce culoare as spune voi.Si apoi suneti-mi culoarea voastra preferata.Astept raspunsuri urgent! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

In fine.N-am inteles nimic.Culoarea mea preferata e albastrulove struck

3 răspunsuri:
| dragoilidia explică:

Mersi pentru raspuns ai fost prima, cine raspundea primul acela avea funda.si ai ghicit si culoarea mea. preferata este albastru.albastru de caraibe.asta este pentru denisa_ioana_1997.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns (pentru dragoilidia):

Aha.Mersii mult de funditza.Ai id?

| dragoilidia explică:

Da baga-ma drept prietena pe yahoo mesinger; dragoilidia98@yahoo.com numarul de tel. este; 0756647710 pentru pentru denisa_ioana 1997.