| tagg a întrebat:

Ce as putea face ca bretonul sa-mi creasca mai repede? Cam cat imi va creste in 3 saptamani?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Creste in jur de 1.5-2 cm pe luna, cel putin in cazul meu. In 3 saptamani ar trebui sa creasca aproximativ un centimetru. Poti folosi uleiul de ricin pentru a stimula cresterea, insa o sa dureze ceva (trebuie aplicat cam de doua ori pe saptamana, inainte sa te speli pe cap si lasat pe par in jur de 4-5 ore).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Foloseşte ulei de ricin pentru creşterea părului, stimulează creşterea părului natural.
Te pup!

| SkaterGirl112 a răspuns:

Nu stiu, conteaza de parul tau. Adica daca este hidratat, daca il speli regulat. La mine in 3 saptamani a crescut pe jumatate, conteaza cum va fi la tine.

| Dienushu a răspuns:

Foloseste ulei de ricin, e foarte bun!