| IAmSoDifferent a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca foarte repede bretonul?batting eyelashes funda :*

Răspuns Câştigător
| Pisoiul a răspuns:

Mergi la farmacie si imi va da un sampon. Atat doar ca tot parul tau va creste mai repede nu numai bretonul.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trage de el...glumesc[nu ai ce face, numai sa astepti...sa creasca]

| LifeInPink a răspuns:

Tratamentul cu ulei de ricin ajuta la cresterea parului, dar nu te astepta sa se intample o minune si intr-o saptamana sa il ai lung cum vrei tu. depinde cat de repede creste parul tau. trebuie sa ai rabdare

| IAmSoDifferent explică:

Nu il vreau foarte lung decat 1- 2 cm si nu pot astepta o luna laughing pentru ca am fost ieri sa il tund ca imi intra in ochi si la duns putin 1 cm cama sa mai sus de sprancene si arata ciudat si de asta vreau sa creasca mai repede oricum o sa incerc ce ati zis voi multumesc :*