| GabbY321 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata tot tachineaza un baiat(sare la bataie, jigneste)?

Răspuns Câştigător
| andreeadenisa22 a răspuns:

De cele mai multe ori inseamna ca il place dar nu vrea sa ii spuna si face mii de chestii...si ca vrea sa ii atraga atentia.

3 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Ciudate sunt unele fete... Presupun ca-l place si o mananca hormonii.

| RuxandraBianca a răspuns:

Pai inseamna ori ca acea fata e super nesimtita...ori ca te iubeste-ceea ce nu prea se aplica aici pentru ca a tachina pe cineva nu inseamna sa il bati sau jignesti...te pupwinking

| PiinkSmiile a răspuns:

Inseamna ca aceea fata ori are ceva, ori ii place de tine.De multe ori fetele nu stiu cum sa se manifeste, asa ca prin tachinare se exprima ele.De multe ori de la tachinare se ajunge la iubire.