| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata care are prieten glumeste si se tachineaza mereu cu un baiat?

1 răspuns:
| NuExista a răspuns:

Wai ce ma enerveaza intrebarea asta jurr I don't want to see. '' ce inseamna daca un baiat glumeste cu o fata, ce inseamna daca o fata bate la cap un baiat, ce inseamna aia ce inseamna cealata '' straight face in primul rand nu exista o regula dupa care se ghideaza toti baietii sa faca intr'un fel anume straight facestraight face

gandeste'te si tu. ai 2 variante. Ori flirteaza si vrea sa fie cu ea.si cu aialalta. varianta prostului, ori pur si simplu se intelege bine cu biata fata. happy