| anonim_4396 a întrebat:

ce insemna funda? si ce folos aveti voi de la ea ca nu inteleg nimic funda plz funda funda ce aveti voi d ela funda ca eu nu inteleg nimic explicati-mi va rog

Răspuns Câştigător
| alialinu75 a răspuns:

Funda se da in special la un raspuns castigator. Daca primesti multe funde o sa ai parte de un cadou.

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Funda-panglică=răspuns câștigător.În dreapta fiecărui răspuns de la întrebările tale apare "declară răspuns câștigător"
Cei care menționau "funda plz" nu sunt altceva decât niște cerșetori după răspunsurile câștigătoare, acestea valorând 100 puncte.

| Danysan a răspuns:

Funda -se acorda raspunsului care persoana respectiva l-a considerat cel mai bun.Cel care l-a dat primeste 100 Puncte si Creste in Rang pe TPU!

| lunathemoon a răspuns:

Pai e doar pentru ca avansezi de la Juniori la seniori daca nu ai avansat, iti apare pe profil..de aceea, dar sa nu intelegi ca este wow flacara vietii, dar esti fericit/a ca ai fost de ajutor...

| GeorgiaaRose a răspuns:

Fundra reprezintă un răspuns câştigător. Adică acel răspuns care te-a ajutat cel mai mult.
Iar funda te ajută la punctaj.