| DeeaLove08 a întrebat:

nu inteleg ce aveti cu lady si. imi explicati, va rog? si inca o data, nu ma criticati pentru ca o sa imi fiti recunoscatori.

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

LadyJ e una care se numeste de fapt Ladyjustin, il place pe justin iar acest site e contra ea pentru ca ne face mereu destepti in ghirimele numai pentru ca site-ul asta are multi utilizatori carora nu le place de justin bieber iar eu fac parte dintre ei. Sper ca acum stii cine e.happy

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

E pe lista noastra neagra...
Si acum si tu esti! Pe motiv ca i tot faci reclama

| giuly a răspuns:

Îi suflă toată lumea în cur. Dacă nu o băga nimeni în seamă se plictisea şi pleca...

| FucktheSystem a răspuns:

Bai fato, pentru ce o sa iti fim recunoscatori? Pentru cele mai stupide intrebari care au mai fost puse de zeci de mii de ori?

| DeeaLove08 explică:

Pardon. lady si

| julyyy a răspuns:

La fel ca la prima intrebare:

*aplauda* Vai vai vai Cat de Desteapta ai putut sa fi!

"nu ma criticati. o sa-mi fiti recunoscatori." ai zis si crezi ca eu nu m-am prins ce inseamna asta?
Cat de desteapta trebuie sa fii ca sa te faci de ras astfel, uite acum ai pus astea 2 intrebari doar fiindca ti-am spus eu pe privat sa o faci... ca sa primesti "informatiile mele" vaiiiii de capul tau.

Dar oricum... buna incercare!

Tzeapa!

| BloodLine a răspuns:

O ai pe LadyJ la prieteni, esti public enemy No. 2winking

Întrebări recente