| FetitzaDulce a întrebat:

Hey TPU ce mai faceti? In ultimul timp nu mai raspundeti la intrebarile mele. De ce?happy

Răspuns Câştigător
| Denisadraguta a răspuns:

Hai ca de acum iti raspund festlaughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca majoritatea intrebarilor le-ai putea sa le pui lu nenea Gogal si el sa iti raspunda. Era asa greu sa scrii " episodul 1 iubiri secrete sezonul x "? Nu, TPU s-a transformat brusc in motor de cautare. Eu personal sar peste intrebarile fara rost sau ma apuc sa ma iau de respectiva persoana, ca na, asa sunt eu mai frustrata si geloasa ca unii pun intrebari fara macar sa fi incercat sa caute raspunsul.

| FetitzaDulce explică:

DudyIcsDî de unde ca nu am cautat?happy

| FetitzaDulce explică:

Stii*