| Lovee27 a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul Schauma cu bumbac? Dar despre crema BB de la Garnier?

Răspuns Câştigător
| DangerLove a răspuns:

Heiii!

Nu pot sa iti spun nimic despre crema BB de la Garnier insa am o prietena care a folosit-o si a zis ca este destul de buna. Hmm acum depinde si de pielea fiecaruia.

Sampon de la Schauma am folosit si eu(cu bumbac) mi se pare interesant, dar mie imi place mai mult cel pentru volum "Push-up" e foarte bun, si chiar se vad rezultate. Nu se mai ingrasa parul asa repede, nu faci matreata si dupa o luna de la folosire parul este mai moale si se aranjeaza mai bine.

Insa cel cu bumbac iti face parul sa se electrizeze. Cel putin eu dupa ce m-am spalat cu el, a doua zi dadeam foarte putin cu peria in par si se electriza, parca aveam degetele ude bagate in priza. Mie nu mi se pare genial, cel putin pentru parul meu. Cu el trebuia sa ma spal la 4 zile, asa cu acesta ma spal la o saptamana.

Sper ca ti-am fost de folos :*.