| ღByByღ a întrebat:

Heiii TPU! Ce parere aveti despre samponul Schauma? Dar despre placenta de par? Funditssa`!big grin

2 răspunsuri:
| RoxanaR a răspuns:

Eu una nu folosesc Schauma, dar depinde de parul tau. Tu trebuie sa iti cunopsti cel mai bine parul si felul in care acesta se comporta.degeaba iti zic eu ca e buna dar eu am alt tip de par.incearca si vezi cum va fi parul tau. daca iti place il folosesti daca nu nu. Eu ma spal cu head and shoulders si e perfect.

| ღByByღ explică:

Inka ceva placenta e de la kallostongue