| xBiiaM a întrebat:

>:.
Ce parere aveti despre serialul "Gossip Girl"? straight face. Serios vorbind, unii par cam obsedati straight face. Pe facebook de ex., la pozele de pe facebook cu Gossip Girl, vad doar comentarii de genul :
"Gossip Girl

Răspuns Câştigător
| thefighter1 a răspuns:

Sunt baiat, nu m-am uitat la el si nici n-am de gand..ma rog, asta nu conteaza. Tu nu stii cum e cu moda? Cum e spiritu asta de turma? E suficient ca 1-2 deastia mai "smecheri" sa isi puna statusuri de genu si dupa aia se ia toata prostimea dupa ei.winking

| xBiiaM explică (pentru thefighter1):

Norocul tau ca esti baiat laughing Te respect.Si da, sa stii ca stiu si eu cum e cu "prostimea" asta a lor. Am vazut multe persoane de genul asta laughing. Se dau mari ca vaii doamnee "Gossip Girl love struck" si dinastea.Si ei de fapt oh go on... Eh.Ce sa mai spun, bravo lor :*!

| thefighter1 a răspuns (pentru xBiiaM):

Grav e ca vad si baieti care incep sa se dea drept personaje din serialu asta laughing Ii vad ca vin imbracati la costum, eleganti, frezati, dati cu fond de ten, pensati si cu umbrele deasupra capului. Lumea asta o ia razna rau de tot..Am auzit mai multi baieti care se uita la serialu asta laughing normal ca-s efeminati de aia de bani gata care nu sunt in stare sa faca fata unei provocari adevarate (si nu ma refer la aranjarea unei suvite de par care sta prost intr-o dimineata) laughing

| xBiiaM explică (pentru thefighter1):

laughing Exact. Si sunt si multe "pitzi" (unele) care incep sa se imbrace ca ele si sa foloseasca replicile din Gossip Girl laughing Numa le auzi la colt de strada cum vorbesc ca ele;-j. Dumnezeule mare laughing. Nu am mai pomenit asa ceva, eu daca de ex ma uit la un serial nu devin disperata dupa el si de-astea... Ma uit si gata. Si daca imi place ma uit in continuare, dar nu ma dau pitzi la colt de strada laughing.

| thefighter1 a răspuns (pentru xBiiaM):

Daa, lumea asta o ia razna rau de tot, nu stiu ce se intampla laughing

| xBiiaM explică (pentru thefighter1):

Ai funda de la mine kiss! Ma bucur ca e cineva cu care pot discuta despre astea laughing kiss. Mersii big hug!

| thefighter1 a răspuns (pentru xBiiaM):

Eh, mersi :* si eu ma bucur cand mai vad persoane normale cu o gandire buna ca tinewinking trebuie sa te imbraci si sa te porti asa cum crezi tu ca e mai bine si cum iti place, nu cum dicteaza "moda" sau oile care se iau dupa cate unii. parca o iau razna toti oamenii. de exemplu acum e la moda ca baietii sa se uite la serialu ala de fete si sa se poarte ca aia de acolo ba chiar sa se si imbrace ca niste curve masculine. acum cativa ani cine ar fi facut asta ar fi fost aratat cu degetu, dar acum pentru lume pare ceva normal. e aiurea laughing

| xBiiaM explică (pentru thefighter1):

Bine zici! laughing. E multe rebute... rolling on the floor kiss

| thefighter1 a răspuns (pentru xBiiaM):

Coreeect laughing :*

| thefighter1 a răspuns (pentru xBiiaM):

Noi sa fim sanatosi, papusawinking :*

| xBiiaM explică (pentru thefighter1):

Paaai da! happy Exact. kiss. Die, bitches, die! laughing. Asa e? >big grin

| thefighter1 a răspuns (pentru xBiiaM):

Asa e :*laughing ne-am saturat de curve (si feminine si masculine) laughing :*

| xBiiaM explică (pentru thefighter1):

rolling on the floor Hehe, te felicit. Ti-as da si 1000 de funde daca as putea pentru raspunsurile tale geniale laughing Pur si simplu, le adooor =p~ kiss

| thefighter1 a răspuns (pentru xBiiaM):

Mersi :* apropo, din ce oras esti? tongue

| xBiiaM explică (pentru thefighter1):

Timisoara.Tu? tongue

| thefighter1 a răspuns (pentru xBiiaM):

Ooo, departe. eu de pe langa Constanta :*

| xBiiaM explică (pentru thefighter1):

Aaa:*

19 răspunsuri:
| Dodon_Alina_1997 a răspuns:

Da imi place! bun serial, interesant si il privesc cu placere!)

| thatsdifficult a răspuns:

E genial serialul, trebuie sa-l vezi. Este despre multe persoane foarte bogate din manhattan care fac tot felul de balarii si aceasta gossip girl ( anonima ) barfeste tot ce se intampla, si sunt foarte relationate unele cu celelalte toate lucrurile care le fac. Ti-l recomandwinking

| xBiiaM explică (pentru thatsdifficult):

Am vazut si eu ceva din serial, dar nu mi se pare ceva "atragator" la el... Nu e nimic amuzant sau interesant. Doar chestii despre fitosii aia bogati oh go on. Ma doare capu numa cand vorbesc de Gossip happy Mersi oricum