| kjdffnvgdg a întrebat:

ce sa aleg? stiintele naturii sau filologie bilingv engleza., imi plac ambele si sunt bun la toate materiile. As avea o singura problema am auzit ca la stiintele naturii se face M2... eu greu M2?

2 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

La stiinte e cel mai fain... faci de toate si; la final poti sa alegi orice facultate, avand siguranta ca stii din toate cate ceva! Bafta!

| Larisutza1357 a răspuns:

E mai bine la bilingv daca iti place engleza..acolo ai 6 ore pe saptamana..eu ti-as recomanda bilingv.