| AdrianaL30 a întrebat:

Ce trebuie sa mananc si ce exercitii fizice sa fac ca sa scap de celulita si de vergeturi? Dau funda celui mai ajutator raspuns happy

4 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

De celulita scapi foarte greu, prin sport, alimentatie sanatoasa si masaje la salon.iar de vergeturi tot la fel mananci santos, faci sport si te dai cu creme antivergeturi, cauta la farmacie..de vergeturi nu scapi, se fac albe, roz deschis happy

| Vektor a răspuns:

Incearca sa mananci la ore fixe si sa nu faci exces de mancaruri grase si carne.
O dieta bazata pe legume si fructe proaspete, chiar crude si nu preparate.

Iar despre exercitii fizice poti merge la sala sau chiar poti incerca acasa.

Cauta pe youtube, facebook, google BodyRockTV - au un program de 30zile in care scapi de grasime si iti faci un corp frumos :)

https://www.youtube.com/watch?v=Uv8YoPMW5S4

| BornToBeLoved a răspuns:

Lasa cafeaua in primul
Rand, sau tot e tine de cafea... Capuccino etc,
Si apuca te de tae bo, e cel
Mai
Bun
Pt
femei, trust
Me

| Nestii a răspuns:

Pai, in primul rand... De celulita scapi cu masaj. happy Sport faci ca sa te intreti. Si vergeturile le poti trata atunci cand sunt rosi, cu creme si dieta. Insa cand sunt albe trebuie deja cu tratamente la salon, etc... laughing) Aa, si mananca sanatos. :* Sper ca am fost de ajutor.