| dulcik007 a întrebat:

cine imi poate povesti pariu cu viata de la inceput pana in prezent?

Răspuns Câştigător
| georgydulcecaciocolata a răspuns:

E vorba de niste copii care invata la o sc si vine una noua pe nume ioana si toti isi bate joc de ea si fac intre ei un pariu ca daca andrei,un coleg face dragoste cu ea andrei ii va da ceasul lui preferat acelui baiat cu care a pariat dupa un timp andrei nu mai e un neinteresant si se cupleaza. ajung sa se iubeasca. apoi afla ca parintii lui andrei,cei bogati,devin a lui ioana,si parinti ioanei, cei sarati, devin a lui andrei pentru ca atunci cand s-au nascut s-a incediat spitalul si au fost schimbati la nastere.toata sc aproape fac o trupa numita lala band dar ioana si ndrei se despart pentru ca celui mai bun prieten a ioanei ii place de ea si andrei se enerveaza.atunci lala band se destrama. apoi lala band se reuneste si ultima data si andrei cu ioana se impac.cand sa se impace andrei placa spre casa si pe drum uni ii baga un cutit in inima

2 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Http://www.pariucuviata.net/
ete aci, sa tot te uiti

| georgydulcecaciocolata a răspuns:

Funda?