| Mada_2575 a întrebat:

cine ma poate ajuta...nu mai pot sa intru pe mess cand intru imi da "cannot load resource DLL" ce pot sa fac ca sa imi meaga? cel mai boon raspuns funda iar restul voturi ( as vrea cat mai multe raspunsuri va roog

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Incearaca sa dezinstalezi messenger-ul din control panel>add or remove programs si daca nu merge sa il dezinstalezi de acolo si iti da o eroare inseamna ca trebuie sa refaci windows-ul.

2 răspunsuri:
| cos96alx a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza din nou si verifica daca iti merge internetul

| Mada_2575 explică:

L-am dezinstalat dar tot asa imi da " cannot load resources DLL " as mai vrea raspunsuri daca se poate