| NeverMoreShadow a întrebat:

Cand d-au sa intru pe mess imi zice o eroare: ( Cannot load resource DLL). Cine ma poate ajuta ii d-au Funda. Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Dupa un anumit timp in care aveam messenger pe pc si incercam sa intru in el, imi dadea si mie acea eroare, pana am descoperit Ccleaner, un programel foarte folositor. Il poti downloanda de aici, http://www.filehippo.com/download_ccleaner.
Bft;)

| NeverMoreShadow explică (pentru Jipa95):

Tot eroarea aia imi zice.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce ai dat funda daca nu ai verificat? Cauta un cd- cu windows si baga-l in unitateIn loc de install dai clcik pe repair.O fila dll e stearsa dingreseala sau un virus ti-a sters-o. Trebuie reparat windows-ul si cel mai rapis il poti repara dand click pe repair dupa ce ai bagat windows-ul in sertar.

| Bogdan_Mirica_1991 a răspuns:

Reinstaleaza-l, iti lipseste un fisier... poate ti l-a sters antivirusul.

| NeverMoreShadow explică:

Tot eroarea aia imi zice!