| RebecaRubby a întrebat:

cine stie niste modalitati prin care as putea sa ma ingras, vreau sa pun pe mine macar 5-10 kilograme, oricat as manca nu ma ingras, mananc dulciuri, preparate prajite, paste....mai ales seara,atunci mananc cel mai mult, dar degeaba

3 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Incearca cu mancare gen fastfood si daca nici asa nu merge mananca cu pofta tot ce-ti place

| VerdeLila a răspuns:

Daca dintotdeauna ai fost slaba, nu poti sa te ingrasi intr-o luna de ex pentru ca ai arderile rapide; dar mancand in ritmul asta, vei avea parte de colesterol si vei retine apa in organism ducandu-te in eroare cu cateva kg. sfatul meu este sa ai rabdare si sa te ingrasi in timp, mancand putin mai mult decat obisnuiai si nu este rau daca faci si putin sport sa-ti tonifiezi muschii.

| ComfortablyNumb a răspuns:

Stiu ce zici, pai depinde si de modul cum asimileaza organismul tau nutrientii, nu toata lumea e la fel. Insa mai e un lucru, e posibil sa fie ereditar, intreaba-ti parintii, poate unul din ei au avut problema ta.