| s3ker a întrebat:

cum as putea sa fac sa am perciuni mai lungi ma refer la acei perciuni care se intalnesc cu barba la un moment dat.toti colegi din clasa ii au cat de cat dar eu 0. poate ca sunt blond? nu stiu plz help o parere sugestie ceva!

Răspuns Câştigător
| paezi a răspuns:

Trebuie sa ai barba, si in general la perciuni incepe sa apara usor usor...Si nu conteaza ca esti blond laughing Unde ai vazut tu romani cu allta culoare la barba in afara de negru?

2 răspunsuri:
| Mk01 a răspuns:

Cred că zici de perciunii ascuţiţi, aşa îi are fratele meu(are barbă).