| SimiiiSimona a întrebat:

Cum credeți că va fi 2014?

Răspuns Câştigător
| AdriAdrienutza a răspuns:

Un an frumos, cu multe multe împliniri. Sper ca anul acesta să fie mai bun decât 2013. Să ai un an bun!

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cauta "Horoscop 2014". Daca ti se pare ca horoscopul e stupid, ei bine, asa sunt si "prezicerile" noastre pentru 2014.
Pentru unii va fi un an bun, pentru altii un an rau, eticheta fiind pusa dupa parerea fiecaruia.
Va fi un an. Cum va fi? Asta ramane de vazut.

| daffyduckk a răspuns:

Hm.thinking Nu stiu, sper oricum sa fie mai bun ca anul trecut si mai usor pentru toata lumea puppy dog eyes

| Dubi19 a răspuns:

Pentru mine sigur va fi unul prost...