| Rennata a întrebat:

cum pot sa schimb poza de profil pe TPU? Va rog spuneti-mi daca stiti! Bye!

Răspuns Câştigător
| JustAGirlxD a răspuns:

Heei puppy dog eyes
În stânga mai jos de "Notificări" scrie Editare profil. Intri apoi cauţi unde scrii poză de profil şi gata love struck.
Fundiiiţă puppy dog eyes? ♥

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dai la Editeaza profilul http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selecteaza imagine profil (Rasfoire)- alegi imaginea dorita, incarci poza si Salveaza profilul.

| SerbanElyan a răspuns:

In stanga, sub rubrica de notificari ai o rubrica specifica contului in care esti logat (intrebarile tale, mesaje...). Desupra linkului cu mesaje vei gasi un link cu editare profil. Da click acolo si in josul pagini vei putea gasi un buton pe care scrie "alege imagine" (pentru profil. Click acolo si pune-ti poza!winking