| Ađııa a întrebat:

cum s-a terminat Nini de pe Disney?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Pai nini si tomas sau hotarat sa faca nunta iar selina si victor au incercat sa saboteze nunta. Nini s-a dus si si-a aruncat peruca lui nicolas si hainele intr-o ghena de gunoi iar victor a vazut-o.
A venit ziua cea mare iar nini se pregatea cu viki in camera la ea. Si faceau repetitie pentru cand va spune 'da ".Dar cand nini a deschis gura si a zis " da " era vocea lui nicolas.Numai putea vorbii normal. Si a incercat sa scape de asta iar intr-un sfarsit a scapat si i-a revenit. Dar cand i s-a pus intrebarea a zis " da " dar cu vocea lui nicolas.Si toata lumea a zis " nicoo? unde? nini asta e o gluma? " si apoi vine victor si spune tot adevaru. Si nini incepe sa planga si nicolas pleaca in biroul lui suparat si a inceput si el sa planga. Apoi martin sisilia si ala mic cum il mai chema ala cretzu au venit sa discute cu tatal lor sa le spuna ca nini a facut totul din iubire si totul a fost ca sa fie aproape de el si de ei.
Apoi nini plangand si-a facut bagajul si a vrut sa plece din ambasada lasand-ui pe totii dezamagiti.Dar cand era in gradina si isi lua ramas bun de la sisilia Atunci vin totii : martin bunicul sisilia huan totii din ambasada costumatii ca nico cu peruca si costum.Si acu inceput sa ii zica lui nini ca o iubeste si au inteles-o totii ca a fost din dragoste si au facut nunta love struck

3 răspunsuri:
| Ađııa explică:

Mersi mult! :*

| Viviluka a răspuns:

Alte intrebari lasi mesaj

| Viviluka a răspuns:

Npc