| BaRoN a întrebat:

big grin. Ce parere aveti de Minecraft pentru xbox360?
Adica eu l-am jucat, da doar trial care te lasa maxim 2 ore.
Mi s-a parut foarte frumos. Dar te lasa sa bagi servere in el? Are Creative si Survival? Merge sa joc Moduri herobrine, hunger etc etc...
Si un baiat din Suedia mi-a trimis 1600 Microsoft Points si cand vreau sa-l cumpar din Xbox Live imi zice ceva de genul :
Sorry, there's problem with xbox service, try again later. Ce sa fac ca ma disperat laughing Funda :X

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Hmm nu stiu ce sa zic, n-am avut Xbox (PS rulz, asta-i clar big grin ) si ce-ar fi sa asculti macar o data de ce spune OS-ul si sa incerci mai tarziu laughing

Si sincer sa fiu Minecraft nu se merita pe altceva infara de PC. pe PC se poate modifica usor (mod) si sunt servere cu moduri si multe pluginuri, deci nu mai trebuie neaparat modat (de exemplu serverele de la MineZ, hunger games, survival games, herobrine, skyblock, hellblock, tot felul de minigame-uri si puzzleuri.).

| FolsKeN a răspuns (pentru introduaicinumele):

Cica Ps rulz rolling on the floor). ps e ce-a mai proasta consola din toate timpurile laughing macar nici nu te-ai jucat pe xbox 360 ca sa stii macar cum e asa ca ciocu mic straight face si oricum nu am inteles nimic din raspunsul tau....cu mod cu din astea... trebuia sa raspunzi daca ai xbox laughing

| introduaicinumele a răspuns (pentru FolsKeN):

De fapt am gresit eu. voiam sa zic PC, nu PS. in fine, trebuia sa se sub-inteleaga din restul raspunsului (unde laud versiunea de PC.).

Si nu trebuie sa ai Xbox ca sa raspunzi la o intrebare in care omul intreaba de jocul Minecraft, nu de consola in sine straight face asa ca ciocu mic. si ca sa poti dormi tu bine la noaptea, am testat mai multe console pana acum (Xbox, PS2, PS3, NDS, PSP - asta mi-a placut, sincer, d-aia l-am si cumparat etc).

Deci nu mai fa tu pe desteptu. acum o sa ma injuri, dar nu-mi pasa ce crezi tu. eu doar ti-am explicat.

| YT_Andrey_1978 a răspuns:

Da,are de toate dar nu stiu cum pot sa adaug mape...