| Lucylucia45 a întrebat:

Dar.pot dormi cu bustiera in timp ce dorm noaptea? :3
Nu cauzeaza nimic? Am auzit de la niste prietene ca nu o sa se mai dezvolte pieptul asa repede..etc.
Astept raspunsuri cat mai multe! :3

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu are legatura cu cresterea sau dezvoltarea sanilor dar e incomod. Macar seara, in timpul somnului renunta la sutien/bustiera.E totusi incomod pentru sa-i.

| OrdinaryLovelyGirl a răspuns:

Poti dormi cu bustiera, dar iti recomand sa nu o faci. Nu numai din cauza ca nu se mai dezvolta pieptul, ci si ca te va deranja in timpul somnului!

| ALIEN483 a răspuns:

Buna!
Si eu am avut aceasta problema.
O poti purta linistita! Nu se intampla nimic!
Pieptul se dezvolta in continuare, stai calma.
Si cealalta minciuna 'daca porti sutien/bustiera ti se lasa sanii!' din nou, fals! Asta depinde de cat de mari/grei sunt, daca ai sau nu copii etc.