| Kindly a întrebat:

As dori sa-mi iau masca din aceea pentru ochi cu care sa dorm noaptea... ce credeti? merita? Am auzit ca multa lume doarme cu asa ceva si stopeaza aparitia ridurilor si a cearcanelor in timp... Te fac"mai frumoasa"! Ce parere aveti? Voi ati dormi cu asa ceva? De ce DA, De ce NU? un sfat ar fi mai mult ca bine venit happy

2 răspunsuri:
| lauriss86 a răspuns:

Perfect de acord cu danasilvia.si eu cred ca sunt doar pentru persoanele sensibile la lumina si nu cred ca are nimic de a face cu ridurile

| Danasilvia a răspuns:

Nu cred ca sunt eficiente impotriva ridurilor dar eu folosesc deoarece ma deranjeaza lumina si nu pot dormi decat daca e foarte intuneric