| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita! Unde gasesc si eu accesorii rock [in afara de bestial, si rockdesign], gen bratari, inele, si lanturi de gat? Sunt fata, dar sunt rockerita de vreo 3-4 ani, si vreau sa imi cumpar ceva ce pot purta every day, ceva care sa ma reprezinte. Un site va roooog? puppy dog eyes Multumeeesc.

2 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Nu crezi ca e ceva infantil sa te imbraci intr-un fel anume, doar ca sa dovedesti ca asculti un anumit tip de muzica?

| AlexaLovesSkillet a răspuns (pentru Gstefan):

Haha. Ai inteles gresit. Sorry. Nu vreau sa dovedesc nimic nimanui, pur si simplu imi doresc sa port ceva care sa ma reprezinte. Astazi este ziua mea, si le cer ceva mai..insane. Poti sa numesti asta un moft, dar, crede-ma, nu sunt interesata in a ma imbraca intr-un fel anume, doar vreau sa port o bijuterie mai neobisnuita. Nu imi place sa fiu incadrata intr-un pattern, nu imi place sa fiu ca ceilalti. Imi place sa fiu originala. big grin Si muzica rock o ascult pentru ca ma atrage, pentru ca are armoniile si orchestratiile complexe si interesante. Anyway, this is me, nu vreau sa dovedesc nimic. Sau am zis eu cumva ca ma imbrac in negru? Doar vreau un accesoriu reprezentativ, nu ma intereseaza in a-l arata cuiva, sau cine stie ce big grin Mersi oricum.