| amaranth a întrebat:

De cateva zile ma gandesc sa-mi fac suvite. Am parul saten, ceva de genu [http://www.jivaboutique.ro/wp-content/uploads/2009/05/ds c_0427.jpg ] si ochii caprui.

Cu ce culoare mi-ar sta bine? [ nu vreau sa aud de suvite blonde : | ]

imi pot face suvite cu ceva sampon/vopsea care se duce dupa cateva spalari? si de unde imi pot cumpara si ce pret are? aprox :)

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca aia parul, ca ala de pe cap nu ala din coada, fa-ti suvite brunete. S-ar vedea foarte frumos.

| Insurgent a răspuns:

Pooi si eu am parul saten sh ochi caprui sh azi mi-am facut suvite rosii permanente [desi nu au iesit chiar atat de rosi adica era ceva de genu rosu spre portocaliu] in fine eu iti recomand sa te duci la farmacie ...si numai stiu cum se numeste dar stiu ca e un tratament pentru par ceva de genu dar care iti fake suvite roz, si se duk dup cateva spalari, desi nu-ti va iesi roz iti va iesi un fel de mov, dar arata misto, eu mi-am facut sh mi-a placut, sh aprop costa 5 lei, stiu sigur big grin. Sprayuri nu ti'as recomanda, nu sunt prea bune, adica daca iti atingi parul ai tot sprayu ala pe mana laughing
in fine sper ca te'am ajutat :*