| Myrru a întrebat:

de ceva zile fredonez o melodie dar nu mai stiu cum se numeste! Versurile sunt cu ceva de genu' :...s-apar pe micile ecrane, ma regasesc in visele tale! Nu imi mai amintesc cum se numeste si vreau sa o ascult! Help please! puppy dog eyes :*

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Salut melodia se numeste inapoi si o canta jo feat juju.versurile nu erau cum ai mentionat tu era # In ziare sau pe micile ecrane
Ma regasesc in piesele tale

| Myrru explică (pentru iesiacasa):

Mersi mult! Am auzit-o doar o data si nu stiam exact versurile. happy

3 răspunsuri:
| iesiacasa a răspuns:

Funda?