| cezcez a întrebat:

de vreo aproximativ 4-5 luni m-am apucat de vapat tigare electronica ce e drept vapez ca mult plus ca mai fumez si tigari normale si de vreo 2 săptămâni mă doare gatu am dificulatati la inghitirea mancarei si azi am văzut ca am amigdalitele Putin umflate mentionez ca am si polipi amigdalita poate fi de la polipi? dau funda.

1 răspuns:
| lucius42 a răspuns:

Tigarile normale au volumul de fum mai accentuat si multe substante...cei drept vapeurile sunt mai slabe ca noxe dar volumul de fum e mult mai ridicat... daca ai probleme cu polipi cel mai bine axeasazate doar pe un tip de fumat si eu le-am combinat si nu a fostprea bine