| BeautifulAngelOana a întrebat:

Deci am o problema,maine ma duc la dentist ca trebuoe sa-mi faca o plomba,dar mor de frica si cand imi atinge limba cu porcaria ai de oglinda imi vine sa vomit! Am avut medicament pe maseaua respectiva! İmi e foarte frica,dar trebuie sa o fac! Dentista e buna, dar ma scoate din sarite cand ii spun sa se opreasca ca ma doare ingrozitor si ea nici ca ma baga in seama! Ultima oara cand am fost la dentist asa frica imi era ca am inceput sa plang! Ce.pot face sa nu imi mai vina sa vomit si sa nu-mi fie frica? Multumesc!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Tu zici ca esti multumita de ea, atunci trebuie sa ai incredere in ea.
Relaxeaza-te cat poti de tare cand pune oglinda pe limba ta si lasa "moale" limba.