| looooLll a întrebat:

Deci im place de un baiat si tocmai am observat ca si el are blog pe tumblr. ce as putea sa.l intreb, avand in vedere ca nu stie cine sunt.
P.S : nu am mai vorbit cu el demult

2 răspunsuri:
| CrazyGirlAmy a răspuns:

Poi vorbesti cu el, ii spui ca esti noua pe tumblr. il intrebi unele chestii k na... esti noua si nu prea te descurci... etc. Sper ca te-am ajutat. Bafta! Funda? Multumesc.

| Anonima3562 a răspuns:

Pai,intreaba-l si tu dacaaa te cunoaste, cum i se pari si daca ai avea o sansa cu elwinking