| Beykutza a întrebat:

:*
Deci sa incep cu inceputul...
Am 14 ani si imi place mult de un baiat...problema este ca atunci cand vreau sa vorbesc cu el ma pierd si cam spun prostiihee hee
Asa ca am nevoie de ajutorul >vostrubig grin<
Cum fac ca sa ma apropii mai mult de el, eu sunt si cam timida si uneori de asta ma si pierd in preajma lui...
fundita:*

Răspuns Câştigător
| Miriamm a răspuns:

Numai la chestia ca e si el om ca si tine sa te gandesti. Si trebuie sa ai incredere in tine, nu te mai compara cu alte fete. De fiecare data spune in gand "sunt cea mai buna". Nu trebuie sa-ti fie rusine si incearca sa iti atingi scopurile. Lupta pentru ceea ce vrei! Succes!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat