| agoodvampire a întrebat:

dupa cum stiti maine este 1 aprilie si as vrea sa imi dati niste idei cum sa imi pacalesc iubitul. Cea mai tare idee primeste funda+vot. Multumesc!

1 răspuns:
| angel137 a răspuns:

Fă-ţi un tatuaj fals. Dacă sunteţi împreună de puţin timp asigură-te că este numele lui, mare şi cu litere de tipar, urmat de "pentru totdeauna." Fă acelaşi lucru şi dacă sunteţi într-o relaţie de lungă durată, dar asigură-te că îi scrii numele greşit.

Pe 1 Aprilie poti sa bagi in cutia postala a prietenilor o scrisoare facuta frumos (stampilata) prin care sa-i anuntati ca vor fi deconectati de la reteaua electrica pentru reparatii timp de 2-3 luni.

Poti sa schimbi zaharul cu sarea.
Daca aveti rabdare si o seringa,
cumparati o cutie de bomboane cu alcool si inlocuiti alcoolul cu bere.

Daca sunteti intr-o relatie si nu ati facut sex inca, spuneti-i iubitei/iubitului ca sunteti transexual. Merita fata pe care o sa o faca.
laughing)laughinglaughing