| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* Maine este 1 aprilie, si as vrea sa pacalesc profesorii si colegii meihappy

Dar, nu am idei.sad

Care aveti idei,, din astea mai noihee hee

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| malina_9268 a răspuns:

Sa lipiti o bancnota de 500 euro scoasa la imprimanta colora si o lipiti sub catreda. sa stergeti tabla cu suc ca sa nu se mai poata scrie la ore pe ea. sa invitati anumiti colegi la un local sa faceti cinste si sa-i comandati prietenului otet, apa cu sare, ulei etc... sau poti sa-l inviti chiar la tine acasa. sper ca te-am ajutat laughing